Hakkımızda

Sizler de “Evden Eve Nakliyat, Şehir İçi Nakliyat veya Şehirler Arası Nakliyat işim var ancak bu hizmetleri güvenli nereden alabilirim?” düşüncesi içinde iseniz uzun zamandır aradığınız adrestesiniz. Kentsoy Nakliyat olarak şirketimiz, sizlere her zaman güvenli ve en iyi Ankara evden eve nakliyat hizmetlerini vermek amacı ile kurulmuştur. Güncel olarak hizmetlerini vermekte olduğumuz birçok hizmete ait detaylara internet adresimizden ve firmamızın iletişim bilgileri üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin hızlı evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştirebilmek için her zaman firmamızın kapısı da açıktır, bizi çalışma yerimizde de ziyaret edebilirsiniz.

Hızlı ve Güvenli Nakliye Hizmetleri

Şirketimiz tarafından verilmekte olan birçok hizmet, sizlerin ve değer verdiğiniz taşınırlarınızın en güvenli şekilde talep etmiş olduğunuz bölgeye teslim edilmesini amaçlar. Ankara Evden eve nakliyat şirketi bulmak ve acil taşınma ihtiyaçlarınızı gidermek istiyorsanız firmamızın sunduğu hizmetlerden memnun kalacağınızı garanti ederiz. Sadece Ankara ilinde değil Türkiye genelinde Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veren firmalardan da biriyiz. Bu hizmetimiz sayesinde taşınacağınız konumların 25. Katına kadar eşyalarınızı kolaylıkla ve herhangi bir zarar görmeden kolaylıkla çıkarmaktayız. Ayrıca sigortalı nakliyat imkanını da müşterilerimizin tümüne sunmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ile ekstra bir masraf ödemeden nakliye esnasında zarar gören eşyalarınızın da masrafları tarafımızca karşılanır ve sizin mağdur edilmeniz önlenir.

Bütçenizi Aşmadan Da Nakliye Hizmeti Alabilirsiniz

Kentsoy Nakliyat firması olarak verdiğimiz uygun Ankara evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde hızlı bir şekilde tanınmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşteri adaylarımızın da önceliğinin yeni evlerine yerleşirkenki mutlulukları olmalarını talep ediyor, bu nedenle de maddiyata kendinizi fazla odaklamadan bizlerle iletişim kurmanızı talep ediyoruz. Birçok Ankara evden eve nakliyat firması, çok kısıtlı bölgelere sağlamakta oldukları nakliye hizmetleri için çok yüksek tutarlarda ücretler talep etmektedir. Eğer sizler de taşınma işleriniz için nakliye için çok büyük bir bütçe ayırmadıysanız veya sizden talep edilen tutarların aldığınız hizmete karşılık gelmediğini düşünüyorsanız, evden eve nakliyat işlemleriniz için bizlere danışabilir, hangi bölgeden taşınacaksanız, taşınacağınız bölgeye kadar ne kadar ücret ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

HEMEN ARA - TEKLİF AL