Ankara Eşya Paketleme

Eşya paketleme işlemi, evden eve nakliyat işlemi esnasında veya ofis taşımacılığında çok önemseyen bir husustur. Müşterilerimizin Ankara eşya paketleme işlemine önem vermemesi dolayısıyla farklı firmalar dolayısıyla çok fazla sorun yaşadığına şahit olduk. Bu sebepten dolayı da Kentsoy Nakliyat olarak taşınırken eşya paketleme konusunda son derece dikkatli davranıyoruz. Böylece ister evinizi ister ofisinizi taşıyın, tüm eşyalarınız ilk günkü sağlamlığı ile yeniden elinize ulaşıyor.

Eşyalarınızı Uzman Kadromuz İle Paketliyoruz

Uzun zamandır evden eve veya ofisten ofise nakliye ile uğraşan firmamız, sizlere oluşturmuş olduğu uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Ayrıca, Ankara eşya Paketleme için kullandığımız tüm ürünleri de kaliteli olarak seçmekteyiz. Kolay hasar alabilecek veya nakliye esnasında yırtılıp koparak eşyalarınıza zarar verebilme ihtimali olabilecek kalitesiz ürünleri kullanmayı tercih etmiyoruz. Kentsoy Nakliyat olarak Ankara eşya paketleme malzemeleri için göstermekte olduğumuz özeni Cam eşya paketleme malzemeleri için de göstermekteyiz. Cam ürünleri ve özellikle aynalarınızın evden eve nakliye esnasında kırılmasını önlemek amacı ile kullandığımız kaliteli ürünlerimizden bugüne dek şikayet almadık. Bu nedenle de sizin de eğer evinizde cam ürünleriniz ağırlıkta ise ve bu ürünlerin zarar görmeden yeni yaşam alanınızda kullanılmasını istiyorsanız, şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Hızlı ve Düzenli Ankara Eşya Paketlemeye Özen Gösteriyoruz

Şirketimiz ile iletişime geçen birçok müşterimiz, taşınma esnasında eşya paketleme işleminin çok uzun sürmesinden ve bu nedenle de taşınma için ayırdıkları sürenin kendileri için çok uzun sürdüğünü bizlere iletmekte. Ancak biz şirket olarak, siz değerli müşterilerimizin zaman kaybetmeden Ankara eşya Paketleme işlerini tamamlıyoruz. Taşınma sırasında özellikle Beyaz eşya paketleme işleminin nasıl yapıldığı önemli adımlardan biridir. Beyaz eşyalar hacim olarak çok büyük olmalarına karşın bir o kadar da hassastır. Bu nedenle de kırılması muhtemel narin ve küçük eşyalara göstermekte olduğumuz özenin aynısını da beyaz eşyalar için yapmaktayız. Beyaz eşyalarınız ve diğer mobilyalarınız, uzman kadromuzda çalışanlarımız tarafından önce hasar görmemesi amacı ile öncelikle düzenlenir. Daha sonra ise Eşya paketleme naylonu kullanılarak sıkıca sarılır. Böylece, eşyalarınız kullandığınız gibi sağlam şekilde yeni evinize taşınır.

 
HEMEN ARA - TEKLİF AL